Rodinný dům – Tatce 164 m2

Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 17 února, 2024

PRODÁNO! Nabízíme bydlení v rodinném domě obklopeném prosluněnou zahradou s ovocnými stromy. Dům se nachází na kraji obce Tatce s dobrým spojením na Prahu ze stejnojmenné vlakové zastávky nebo autem (30 minut) po dálnice D11. Obec disponuje základní občanskou vybaveností včetně mateřské a základní školy.

Na pozemku stojí prostorný zahradní domek s garáží a dvě zděné kůlny. Nemovitost je vhodná pro rodiny s dětmi. Dá se dále rozšiřovat do plně pochozího podkroví. Díky zahradnímu domku o čtyřech místnostech se nový majitel může realizovat jako kutil, zahrádkář nebo podnikatel pracující z domova.

Obec Tatce nabízí vše potřebné, co běžný rezident vyhledává. V obci najdete obchod, hostinec, mateřskou a základní školu (I. stupeň), víceúčelové hřiště, venkovní posilovnu, naučnou stezku a jiné možnosti sportovního vyžití. Zbývající obslužnost naleznete v Pečkách (4 km). V 1NP se nachází: kuchyň (14 m2), spíž (3 m2), koupelna (6,7 m2), technická místnost (10,5 m2), dále tři samostatné pokoje (dva neprůchozí): ložnice (14,2 m2) a dětský pokoj (14,3m2) a průchozí obývací pokoj (22,3 m2), a na závěr dvě chodby  (9,7 m2).

Podkroví (70 m2) je plně pochozí a nabízí se zde vybudování dalších obytných místností. Díky vysoké nadezdívce začíná šikmý strop až ve výšce 1,3 m, což umožňuje plné využití celého prostoru. V domě lze kombinovat vytápění tuhými palivy a elektrickým kotlem. Nemovitost je připojena na kanalizaci. Voda je z vlastní kopané studny.

Zahradní domek o podlahové ploše (65 m2) je částečně podsklepen. Disponuje čtyřmi místnostmi, z nichž největší je velkorysá garáž (25 m2). Lze snadno propojit se zadní částí domku (15 m2) probouráním provizorní příčky. Dále jsou zde další dvě místnosti orientované na jih
(12,4 m2 a 12,9 m2). Nabízí se možnost vybudovat si zde vlastní podnikaní nebo využít nemovitost jako skladovací prostory.

Dům na venkově s udržovanou zahradou nenabízí pouze obstojný prostor pro rodinný život, ale i možnost realizovat svoje plány v zahradním domku. Obec Tatce navíc disponuje vším, co by venkovské sídlo splňovat mělo. Další služby a možnosti vyžití se nachází nedaleko. Pokud se vidíte právě v tomto domku, neváhejte kontaktovat našeho makléře, který vám rád zodpoví dotazy a naplánuje osobní prohlídku. Volejte 721 828 567.

Země: Afghánistán
Otevřít v Google Maps
Property Id : 22113
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Compare Listings

David Kazda