Byt 2kk – Hostivice – 57 m2

Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 19 února, 2024

PRONAJMUTO! Dovoluji si vám nabídnout k pronájmu byt 2+kk (57 m2) v novostavbě v cihlovém bytovém domě na kraji města Hostivice. Byt je součástí bytového komplexu „Bažantnice“, který byl kolaudován v roce 2019. Projekt měl ambiciózní cíle vytvořit přívětivé moderní bydlení s dostatkem zeleně poblíž Hostivických rybníků. Inzerovaný byt je umístěn v druhém nadzemním podlaží třípatrového bytového domu. Je orientován jižním směrem. Dispozice bytu je založena na dvou prostorných pokojích, ve větším z nich je vstup na terasu (13 m2) a kuchyňský kout s luxusními elektrospotřebiči. Mimo samostatného WC a koupelny se v bytě nachází ještě komora 2m2 s dostatečným úložným prostorem. Ložnice je situována na jihozápad a najdete zde prostornou vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi. K bytu náleží parkovací stání přímo před domem. Dále je možnost pronajmout si (950,- Kč/měsíc) i kryté parkovací stání v garáži nacházející se ve vedlejším domě.

Lokalita Hostivice nabízí veškerou občanskou vybavenost: supermarkety, školku, školu, gymnázium, fitness, praktického lékaře, zubaře, lékárnu, kadeřnictví atd. Lokalita má výborné spojení na Prahu. Autobusové spojení na stanici metra Zličín je pouhých 10 min. Vlakové spojení do centra je možné z vlakového nádraží Hostivice. Nájezd na dálnici D2 je 3 km od domu. Město je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné bydlení v bezprostřední blízkosti metropole.

Dům je zateplen a osazen dvousložkovými dřevěnými okny. Ústřední vytápění je zajištěno plynovým kotlem přímo v domě. Do bytu je přivedena přípojka na kabelovou televizi, satelit a radiopřijímače. Elektřina se převádí na nájemníka s očekávanými měsíčními náklady 1.500,- Kč/měsíc. Na výběr je hned několik poskytovatelů internetového připojení. Poplatek za internet není v ceně nájmu.

Pro bližší informace mě kontaktujte, rád vás přivítám na prohlídce bytu.

Země: Afghánistán
Otevřít v Google Maps
Property Id : 22106
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Compare Listings

David Kazda