Praha 21 – Cukrárna 30 m2

Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 17 února, 2024

PRONAJMUTO! Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu zavedenou cukrárnu. Provozovnu najdete na frekventovaném místě v centru MČ Praha 21, Újezd nad Lesy. Díky dobré lokalitě je zde zajištěn stálý pohyb zákazníků. Současný provozovatel nabízí cukrářské výrobky, chlebíčky, cukrovinky, zmrzlinu a posezení u kávy. Cukrárna má k dispozici 20 m2 předzahrádky na pozemku, který patří k budově (nejedná se o zábor veřejného prostranství).

Prodejní plocha je 30,5 m2. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Provozovna je plně klimatizována. Náklady na provoz jsou 6.000,- elektřina a 500,- plyn / měsíc. Zálohy a služby jsou stanoveny na částku 1000,-. Současně s pronájmem je třeba odkoupit vybavení v hodnotě 250.000,- (stoly, židle, lednice, 2 x chladící vitrína na zákusky, prosklená lednice na dorty, kávovar, nádobí, zásoby…atd.)

Pokud hledáte místo pro vaši provozovnu, zde nemusíte začínat od nuly. Zákazníci se sem již 12 let rádi vrací. Vidíte svoje podnikání právě zde? Neváhejte kontaktovat našeho makléře, rád zodpoví dotazy a naplánuje prohlídku.

Země: Afghánistán
Otevřít v Google Maps
Property Id : 22096
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Compare Listings

David Kazda