Praha 21 – kancelář 81 m2

Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 17 února, 2024

PRODÁNO! Předmětem prodeje je moderní kancelářský prostor v bezbariérovém Centru Blatov. Jedná se o centrum městské části Praha – Újezd nad Lesy, kde se soustředí obchod a služby místních podnikatelů. Nemovitost disponuje dvěma místnostmi a zasedací kanceláří použitelnou také jako showroom.

Budova má dostatek parkovacích stání. Lze parkovat i u přilehlého (50 m) Penny marketu. Tuto výhodu ocení především Vaši klienti, kteří snadno a bezplatně zaparkují přímo u Vás. Celá lokalita je na exponovaném místě. Budova je dobře viditelná z výpadovky na Kolín (možnost REKLAMY v 3NP!). Místo je dobře dostupné z pražského okruhu a dálnice D11.

Kancelářskému prostoru dominují dvě podélné kanceláře s kuchyňským koutem (50,8 m2) doplněné o zmiňovanou zasedací kancelář popř. showroom (23,5 m2), vstupní chodbu (3,4 m2) a WC + sprcha (4,1 m2). Vlastník této kancelářské jednotky má přístup na terasu na pochozí střeše.

V současné době jsou kanceláře obsazeny nájemníkem. Pokud nemovitost nebude sloužit k vlastním účelům, lze ji brát i jako investiční aktivum s ročním výnosem 5 %.

Komerční prostor je nabízen bez kancelářského vybavení. Předmětem prodeje je vybavení sociálního zařízení, kuchyňský kout a vestavěná skříň v zasedačce. Současné náklady na zálohy a služby jsou 2.500,- Kč + vlastní spotřeba elektřiny.

Místo je ideální pro ty, kteří přesouvají svoje podnikaní na kraj Prahy a hledají dobře situované, nepřehlédnutelné a reprezentativní místo pro svoji společnost. Pro další dotazy mě kontaktujte na tel. 721 828 567.

Země: Afghánistán
Otevřít v Google Maps
Property Id : 22058
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Compare Listings

David Kazda