Prvorepublikový dům v Kolíně

PRODÁNO
Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 17 února, 2024

PRODÁNO! Tímto bych vás rád pozval na prohlídku rodinného domu v lukrativní části Kolína. Dům byl postaven během první republiky. Byl pečlivě a chytře renovován v roce 2018. Výsledkem je moderně zařízená nemovitost s příznivými energetickými nároky. Na třech podlažích najdete dostatek prostoru pro rodinný život. Svůj volný čas můžete trávit na malebné zahradě. Dům je připraven na vybudování půdní vestavby. Záleží jen na vašem elánu a nárocích na bydlení.

Dům je napojen na veřejný vodovod, ale má i vlastní kopanou studnu. Do nemovitosti je doveden plyn, v současné době není využíván. Celkové zateplení pláště budovy a chytré vytápění (kombinace podlahového topení a radiátorů) šetří nejen peníze ale i životní prostředí. Dům je v energetické třídě „C“. Měsíční náklady na elektřinu (vytápění, ohřev vody, elektrospotřebiče) činí 3.000,- Kč. První nadzemní podlaží má dokončenou přípravu na rekuperaci.

Dům disponuje 154 m2 užitné plochy. Budova je částečně podsklepená, celé 1PP nabízí celkem 28,3 m2 prostoru. Na obytném patře (1NP) najdete verandu (7,6 m2), halu (10 m2), technickou místnost s připojením vody a odpadu (3,2 m2), koupelnu (7,1 m2), ložnici (20,5 m2) a obývací pokoj s kuchyňským koutem (19,3 m2). V dalším patře (2NP) najdete podkrovní pokoj (19,3 m2), chodbu (6,8 m2) otevřený půdní prostor (32,3 m2) s přípravou na půdní vestavbu. Jsou zde vyvedeny odpady, voda a topení. Nad rámec uvedené plochy k domu ještě náleží pochozí plocha nad verandou (16 m2) a zahradní přístřešek (18 m2).

Prvorepubliková atmosféra domu je zdůrazněna působivým točitým schodištěm. Nemovitost má vynikající umístění v rámci města. V docházkové vzdálenosti najdete vše (nákupní centrum, posilovna, aquapark, nemocnice, dětské hřiště, gymnázium, školku, náměstí). Zastávka MHD je ve vedlejší ulici. Kolín má vynikající vlakové spojení do Prahy (40 min) i Pardubic (24 min). Na procházku můžete vyrazit k místní dominantě – kolínskému vodojemu nebo k nedalekému zatopenému lomu.

Pokud vás dům oslovil a vidíte svou budoucnost právě zde, tak mě prosím kontaktujte na tel. 721 828 567 a domluvíme si prohlídku.

Země: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Property Id : 21281
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Mgr. David Kazda

realitní konzultant

Contact Me

    Prodáváte podobnou nemovitost?

    Compare Listings

    Mgr. David Kazda