Advanced Search
More Search Options
we found 0 results

Praha 4 – kanceláře 181 m2

Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 21 února, 2024

PRODÁNO! Nabízíme ke koupi kancelářskou jednotku obsazenou stabilním nájemcem a poskytující velmi zajímavý investiční výnos 5 % za kalendářní rok. Předmět koupě je prezentován jako investiční příležitost, kanceláře není možné ihned obsadit, nájemce má smlouvu do 7/2025. Kancelářská budova slouží čistě k administrativní funkci. V loňském roce byla dokončena rekonstrukce. Interiér budovy má reprezentativní charakter. Budova má výborné dopravní spojení na dálnici D1 (2 min/auto) a na stanici metra Chodov (4 min/bus). Nemovitost se nachází na pomezí Chodova a Kunratic poblíž obchodního centra WESTFIELD CHODOV, nedaleko sídlí největší české společnosti jako T-MOBILE nebo AGROFERT.

Kancelářská jednotka se skládá z pěti samostatných kanceláří (A) -36,6 m2, (B) – 21,2 m2, (C) – 16,4 m2, (D) – 15,8 m2, (E) – 14,7 m2 a venkovních teras (50,1 m2). Mimo prostory ve výhradním vlastnictví je předmětem koupě i spoluvlastnický podíl na společných chodbách a kuchyňce (v přepočtu 26,2 m2), které sdílí další dvě společnosti sídlící na patře.

Kancelářská jednotka je ideální investiční příležitostí. Provoz nezahrnuje téměř žádné náklady, správa a účtování energií jsou delegovány na nájemce, který kanceláře dále podnajímá. Jedná se o stabilní správcovskou společnost, s kterou má stávající vlastník nadstandardní vztahy. Nájemce (správce) zajišťuje drobné i střední investice na vlastní náklady.  Pokud vás inzerát zaujal a hledáte investici na pasivní příjem, neváhejte mě kontaktovat a připravím pro Vás harmonogram prohlídek.

Země: Afghánistán
Otevřít v Google Maps
Property Id : 22075
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Compare Listings

David Kazda
Mgr. David Kazda     721 828 567