Byt 3kk – Pečky 78 m2

Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 21 února, 2024

PRODÁNO! Tímto bych vás rád pozval na prohlídku bytu o dispozici 3kk. Součástí prodeje je i podíl na společném pozemku (2.860 m2). Zde najdete komunitní zahradu s dětským hřištěm. Část pozemku před domem slouží k parkování. Byt disponuje prostornou sklepní kójí. Bytový dům má optimální umístění v rámci města. Do pěti minut chůze máte na dosah vše potřebné. Pečky jsou příjemným místem pro život, kde se vám určitě bude líbit.

Samotná výměra bytu je 70 m2. K nemovitosti náleží sklepní kóje o velikosti 8 m2. Ta vám umožní uložit vše potřebné, co už byt nestačí pojmout. V bytě najdete tyto místnosti: dětský pokoj (14,6 m2), ložnice (11,4 m2), obývací pokoj + kk (22,7 m2), chodba (12 m2), WC (1,9 m2), koupelna (4,5 m2) a komora (2,9 m2). V obývacím pokoji je kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou, troubou a myčkou.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem umístěným v koupelně. V každé z obytných místností je umístěn radiátor. V koupelně najdete topný žebřík. Dům z roku 2007 je postaven z cihel a je zateplen. Celá stavba je z pohledu energetické náročnosti v „třídě D“.

Obrovským plusem je komunitní zahrada (1.400 m2), ve spoluvlastnictví všech majitelů bytů. Najdete zde dětské hřiště včetně udržovaného pískoviště, posezení, ohniště, zeleninové záhonky a spousta příjemných a stylových zákoutí. Pokud máte malé děti, určitě oceníte, že je zahrada oplocená.

Město Pečky je vzorovým příkladem porevoluční transformace. Povedlo se zde renovovat veškerou veřejnou infrastrukturu. Daří se zde jak sportovcům, tak zájmovým spolkům. Za zmínku stojí určitě silná komunita Sokola a vodácký oddíl.  Pečky jsou dobrým výchozím bodem pro výlety. Určitě vás zaujmou lázně Poděbrady a Hrabalovo Kersko. Z místního nádraží je výborné spojení na Prahu. Ranní a odpolední spěšné vlaky vás za 32 min. dopraví do Prahy hl. n.

Majitel si vyhrazuje právo dát v případě velkého zájmu přednost zájemci, který podá vyšší nabídku než je inzerovaná kupní cena.

Budeme se těšit na osobní setkání. Zavolejte co nejdříve našemu makléři. Zodpoví Vaše dotazy a naplánuje s Vámi prohlídku.

Země: Afghánistán
Otevřít v Google Maps
Property Id : 22143
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Compare Listings

David Kazda