Your search results

Reference

Miroslav Kotouč
Pan makléř David Kazda byl velmi proaktivní a když se naskytly určité nové okolnosti při prodeji bytu, hledal všechna možná řešení - a to nakonec velmi úspěšně. Má příjemné vystupování, je vstřícný a komunikativní, 100 % profesionální. V podstatě nemám, co bych mu vytkl - takže za mě naprostá spokojenost. A zcela jistě i díky němu se prodej mého bytu skvěle podařil.
Jan Oščipovský
Oceňujeme profesionální přístup pana Kazdy, který s námi po celou dobu jednal naprosto otevřeně, vstřícně a s velkou obětavostí. Pan Kazda byl neustále k dispozici k naším otázkám. Jím stanovené podmínky pro zájemce ke koupi nemovistosti byly nastaveny zcela férově a transparentně, což je třeba docenit zejména v dnešní době.
Jaroslav Ostapčuk
Okolnosti mě donutily k prodeji části mého družstevního podílu. Nečinil jsem to rád, ale potkalo mě neobyčejné štěstí, že jsem se mohl obrátit na pana magistra Kazdu. Moje zkušenosti s ním jsou jenom ty nejlepší. Profesionální nabídka, zvelebující konečné práce a dokonce i fyzické oběti (stěhování) ve fází předávání nemovitého majetku si zasluhují nejvyšší uznání a obdiv. Zájemcům o prodej či koupi nemovitostí pana magistra Kazdu doporučuji co nejvřeleji. Jaroslav Ostapčuk
Jan Černý
Maximální spokojenost s přístupem, pečlivostí, komunikací. Profesionální přístup. Absolutně doporučuji při prodeji nemovitosti.
Jan Prchal
Profesionální přístup, perfektně provedená inzerce promyšlená do detailů, hájí vždy zájmy svého klienta. Vřele doporučuji.

Compare Listings