Rodinný dům v Českém Brodě

7 800 000 Kč
Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 4 června, 2022
  • Datum realizace: 0

Rezidenční nemovitost

Rád bych vás pozval na prohlídku rodinného domu v Českém Brodě. Dům byl postaven ve 20. letech minulého století. Naleznete zde dobře založenou zahradu s okrasnými keři a květinami. K domu patří také prostorný zahradní domek, do něhož je zavedena voda a plyn. Hlavní stavba je částečně podsklepená. Nad vyvýšeným obytným podlažím se nachází prostorná půda, v současné době nevyužívaná. Nemovitost je velmi zachovalá a udržovaná. Vyžaduje rekonstrukci interiéru a inženýrských sítí.

Dům má vlastní studnu, je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod. Je vytápěn lokálními plynovými kamny („vafky“). Okna do ulice jsou po výměně plastová, ostatní okna špaletová. Dům má masivní obvodové zdivo. Nebyl předložen Průkaz energetické náročnosti, proto uvádím energetickou třídu „G“.

Obytná část se skládá: zádveří (12 m2), vstupní chodba (9,8 m2), obývací pokoj (36 m2), jídelna (20 m2), ložnice (16 m2), kuchyň (9,75 m2), studovna (7,9 m2), spíž (2,1 m2), a WC (1,4 m2). Ze vstupní chodby vedou schody na prostornou půdu (102 m2) a do sklepa (10,4 m2).

Obytná část je přístupná ze dvou vstupů. Výhodné při rekonstrukci plánované ve dvou etapách: „část domu zrekonstruovaná“ a „část domu připravená na odloženou rekonstrukci“. Nabízí se zde i dvougenerační využití domu. Vazba střechy je na vyvýšené nadezdívce (0,5 m), prostor je tak optimální na realizaci půdní vestavby.

Na zahradě naleznete kopanou studnu s dostatkem vody na zalévání. Téměř celá zahrada je schovaná za domem. Vytváří tak skrytou oázu klidu plnou stromů, keřů a květin. Zahradní domek má celkovou užitnou plochu 29,8 m2 a naleznete zde sklad, dílnu, WC, koupelnu a místo na zahradní náčiní.

Město Český Brod je vzorovým příkladem porevoluční transformace. Povedlo se zde renovovat veškerou veřejnou infrastrukturu. Daří se zde jak sportovcům, tak zájmovým spolkům. Český Brod je město s pověřeným úřadem, většinu úředních úkonů vyřešíte přímo zde. Najdete zde také vše potřebné: lékaře, supermarkety, ZŠ, MŠ, dvě střední školy a další služby. Z vlakového nádraží je výborné spojení na Prahu (36 min).

Budeme se těšit na osobní setkání. Zavolejte co nejdříve našemu makléři, 721 828 567. Zodpoví Vaše dotazy a naplánuje s Vámi prohlídku.

Země: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Property Id : 139
Cena: 7 800 000 Kč
Datum stavby: 0
Garáž: 0
Sklep: 0
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: 2

Mgr. David Kazda

realitní konzultant

Contact Me

    Prodáváte podobnou nemovitost?

    Compare Listings

    Mgr. David Kazda