Prvorepublikový dům v Kolíně

 dsc_6000dsc_6967dsc_7023 

Popis nemovitosti

Tímto bych vás rád pozval na prohlídku rodinného domu v lukrativní části Kolína. Dům byl postaven během první republiky. Byl pečlivě a chytře renovován v roce 2018. Výsledkem je moderně zařízená nemovitost s příznivými energetickými nároky. Na třech podlažích najdete dostatek prostoru pro rodinný život. Svůj volný čas můžete trávit na malebné zahradě. Dům je připraven na vybudování půdní vestavby. Záleží jen na vašem elánu a nárocích na bydlení.

 

Dům je napojen na veřejný vodovod, ale má i vlastní kopanou studnu. Do nemovitosti je doveden plyn, v současné době není využíván. Celkové zateplení pláště budovy a chytré vytápění (kombinace podlahového topení a radiátorů) šetří nejen peníze ale i životní prostředí. Dům je v energetické třídě „C“. Měsíční náklady na elektřinu (vytápění, ohřev vody, elektrospotřebiče) činí 3.000,- Kč. První nadzemní podlaží má dokončenou přípravu na rekuperaci.

 

Dům disponuje 154 m2 užitné plochy. Budova je částečně podsklepená, celé 1PP nabízí celkem 28,3 m2 prostoru. Na obytném patře (1NP) najdete verandu (7,6 m2), halu (10 m2), technickou místnost s připojením vody a odpadu (3,2 m2), koupelnu (7,1 m2), ložnici (20,5 m2) a obývací pokoj s kuchyňským koutem (19,3 m2). V dalším patře (2NP) najdete podkrovní pokoj (19,3 m2), chodbu (6,8 m2) otevřený půdní prostor (32,3 m2) s přípravou na půdní vestavbu. Jsou zde vyvedeny odpady, voda a topení. Nad rámec uvedené plochy k domu ještě náleží pochozí plocha nad verandou (16 m2) a zahradní přístřešek (18 m2).

 

Prvorepubliková atmosféra domu je zdůrazněna působivým točitým schodištěm. Nemovitost má vynikající umístění v rámci města. V docházkové vzdálenosti najdete vše (nákupní centrum, posilovna, aquapark, nemocnice, dětské hřiště, gymnázium, školku, náměstí). Zastávka MHD je ve vedlejší ulici. Kolín má vynikající vlakové spojení do Prahy (40 min) i Pardubic (24 min). Na procházku můžete vyrazit k místní dominantě – kolínskému vodojemu nebo k nedalekému zatopenému lomu.

 

Pokud vás dům oslovil a vidíte svou budoucnost právě zde, tak mě prosím kontaktujte na tel. 721 828 567 a domluvíme si prohlídku.

 

PRODÁNO 7/2021

 

Moje další inzeráty naleznete ZDE

Videoprohlídka

Fotogalerie

David Kazda

V oblasti nemovitostí se pohybuji od roku 2015. Předchozí studium a pracovní zkušenost ze stavebního úřadu mi daly dostatečnou průpravu, abych svoji práci pro Vás odváděl s největší možnou odborností.

Mojí specializací na Univerzitě Palackého v Olomouci byla Regionální geografie. Každé území má svoje specifika. Moje znalosti z hydrologie, pedologie, dopravy, územního plánování a jiných dílčích geografických věd mi umožňují poznat nemovitost a jejich okolí mnohem více do hloubky. 

Po škole jsem zamířil na Krajský úřad Středočeského kraje na Odbor územního plánování, kde jsem získal cenné zkušenosti ze stavebního práva, které považuji za svojí velkou přednost. Před prodejem je někdy třeba uhladit některé nedostatky a vyklepat pomyslné "kostlivce ze skříně". Mít veškerou dokumentaci v pořádku je obrovským plusem při jednání s kupujícími. Od roku 2017 spolupracuji s realitní kanceláří Tillit
s. r. o.
, pod jejíž značkou působím jako nezávislý makléř.

Během své praxe v realitách jsem se naučil, že důležitými vlastnostmi jsou zodpovědnost a důslednost. Proto jakýkoli krok, ať už jde o přípravu inzerce nebo kupní smlouvy, kontroluji několikrát. Protože mi není cizí ani obyčejná řemeslná práce, kdy obléknu montérky a věnuji se domácímu kutiltsví, zvolil jsem si motto: "Dvakrát měř, jednou řež" Je třeba všechno nejdříve odpracovat hlavou, řádně se připravit a naplánovat postup.

Proč vznikly tyto stránky?

Když si objednávám u někohu službu, chci vždy vědět, s kým mám tu čest. Tento web jsem tedy vytvořil, abych budoucím klientům ukázal jak svojí praci tak profesní historii. Realitní činnost je především a grafické gramotnosti a právních znalostech. Sám o sobě mohu prohlásit, že mi obě uvedené oblasti nejsou cizí. Zkušeností už jsem nasbíral ve svém pracovním životě dost. Jsem připraven udělat pro Vás maximum.   Pokud jste dočetli až sem, patří Vám moje velké poděkování.


David Kazda

Kontaktní formulář