Kanceláře 181 m2 Praha

Popis nemovitosti

Exluzivně nabízím kancelářskou jednotku obsazenou stabilním nájemcem, kterým je správcovská společnost. Předmět koupě je prezentován jako investiční příležitost, kanceláře není možné ihned obsadit, nájemce má smlouvu do 6/2023. Po uplynutí tohoto data se nabízí více možností jak investici spravovat.

- pokračovat se současným správcem, který jednotku dále podnajímá a užívat si garantovaného příjmu bez starostí

- převzít koncového uživatele kanceláří, který je zde v podnájmu a převzít správu nemovitosti

- vyhledat si nájemníka popř. správcovskou firmu dle vlastních preferencí

- obsadit nemovitost svými zaměstnanci

Kancelářská budova slouží čistě k administrativní funkci. V roce 2019 byla dokončena rekonstrukce. Interiér budovy má reprezentativní charakter. Budova má výborné dopravní spojení na dálnici D1 (2 min/auto) a na stanici metra Chodov (4 min/bus). Nemovitost se nachází na pomezí Chodova a Kunratic poblíž obchodního centra WESTFIELD CHODOV, nedaleko sídlí největší české společnosti jako T-MOBILE nebo AGROFERT.

Kancelářská jednotka se skládá: kancelář A (36,6 m2), kancelář B (15,8 m2), kancelář C (14,7 m2), kancelář D (16,4 m2), kancelář E (21,2 m2), terasa (18,5 m2) a vnitřní terasa (16,1 m2) a příslušenství (chodba, wc, sklad/serverovna) o celkové ploše 15,5 m2.

Mimo prostory ve výhradním vlastnictví je předmětem koupě i vlastnický podíl o velikosti 1608/3866 společných chodeb (57,9 m2) a kuchyňka (5,3m2), kterou sdílí další dvě společnosti sídlící na patře. K jednotce je třeba přikoupit parkovací stání (není součástí této nabídky).

Kancelářská jednotka je ideální investiční příležitostí. Provoz nezahrnuje téměř žádné náklady, správa a účtování energií jsou delegovány na správcovskou společnost, která kanceláře dále podnajímá. Tato společnost též zajišťuje drobné i střední investice na vlastní náklady. Pokud vás inzerát zaujal, neváhejte kontaktovat našeho makléře, 721 828 567.

 

Moje další inzeráty naleznete ZDE

Fotogalerie

David Kazda

V oblasti nemovitostí se pohybuji od roku 2015. Předchozí studium a pracovní zkušenost ze stavebního úřadu mi daly dostatečnou průpravu, abych svoji práci pro Vás odváděl s největší možnou odborností.

Mojí specializací na Univerzitě Palackého v Olomouci byla Regionální geografie. Každé území má svoje specifika. Moje znalosti z hydrologie, pedologie, dopravy, územního plánování a jiných dílčích geografických věd mi umožňují poznat nemovitost a jejich okolí mnohem více do hloubky. 

Po škole jsem zamířil na Krajský úřad Středočeského kraje na Odbor územního plánování, kde jsem získal cenné zkušenosti ze stavebního práva, které považuji za svojí velkou přednost. Před prodejem je někdy třeba uhladit některé nedostatky a vyklepat pomyslné "kostlivce ze skříně". Mít veškerou dokumentaci v pořádku je obrovským plusem při jednání s kupujícími. Od roku 2017 spolupracuji s realitní kanceláří Tillit
s. r. o.
, pod jejíž značkou působím jako nezávislý makléř.

Během své praxe v realitách jsem se naučil, že důležitými vlastnostmi jsou zodpovědnost a důslednost. Proto jakýkoli krok, ať už jde o přípravu inzerce nebo kupní smlouvy, kontroluji několikrát. Protože mi není cizí ani obyčejná řemeslná práce, kdy obléknu montérky a věnuji se domácímu kutiltsví, zvolil jsem si motto: "Dvakrát měř, jednou řež" Je třeba všechno nejdříve odpracovat hlavou, řádně se připravit a naplánovat postup.

Proč vznikly tyto stránky?

Když si objednávám u někohu službu, chci vždy vědět, s kým mám tu čest. Tento web jsem tedy vytvořil, abych budoucím klientům ukázal jak svojí praci tak profesní historii. Realitní činnost je především a grafické gramotnosti a právních znalostech. Sám o sobě mohu prohlásit, že mi obě uvedené oblasti nejsou cizí. Zkušeností už jsem nasbíral ve svém pracovním životě dost. Jsem připraven udělat pro Vás maximum.   Pokud jste dočetli až sem, patří Vám moje velké poděkování.


David Kazda

Kontaktní formulář