Byt 3KK - 78 m2 - PEČKY

dsc_2332_1pecky_byt_3kk_bdsc_2190 

Popis nemovitosti

Tímto bych vás rád pozval na prohlídku bytu o dispozici 3kk. Součástí prodeje je i podíl na společném pozemku (2.860 m2). Zde najdete komunitní zahradu s dětským hřištěm. Část pozemku před domem slouží k parkování. Byt disponuje prostornou sklepní kójí. Bytový dům má optimální umístění v rámci města. Do pěti minut chůze máte na dosah vše potřebné. Pečky jsou příjemným místem pro život, kde se vám určitě bude líbit.

Samotná výměra bytu je 70 m2. K nemovitosti náleží sklepní kóje o velikosti 8 m2. Ta vám umožní uložit vše potřebné, co už byt nestačí pojmout. V bytě najdete tyto místnosti: dětský pokoj (15,3 m2), ložnice (11,7 m2), obývací pokoj + kk (22,0 m2), chodba (12,3 m2), WC (1,6 m2), koupelna (4,7 m2) a komora (2,8 m2). V obývacím pokoji je kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou, troubou a myčkou.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem umístěným v koupelně. V každé z obytných místností je umístěn radiátor. V koupelně najdete topný žebřík. Dům z roku 2007 je postaven z cihel a je zateplen. Celá stavba je z pohledu energetické náročnosti v „třídě D“. Náklady na poplatky a služby jsou 3.580,- (nezahrnuje elektřinu a plyn).

Obrovským plusem je komunitní zahrada (1.400 m2), ve spoluvlastnictví všech majitelů bytů. Najdete zde dětské hřiště včetně udržovaného pískoviště, posezení, ohniště, zeleninové záhonky a spousta příjemných a stylových zákoutí. Pokud máte malé děti, určitě oceníte, že je zahrada oplocená.

Město Pečky je vzorovým příkladem porevoluční transformace. Povedlo se zde renovovat veškerou veřejnou infrastrukturu. Daří se zde jak sportovcům, tak zájmovým spolkům. Za zmínku stojí určitě silná komunita Sokola a vodácký oddíl.  Pečky jsou dobrým výchozím bodem pro výlety. Určitě vás zaujmou lázně Poděbrady a Hrabalovo Kersko. Z místního nádraží je výborné spojení na Prahu. Ranní a odpolední spěšné vlaky vás za 32 min. dopraví do Prahy hl. n.

Majitel si vyhrazuje právo dát v případě velkého zájmu přednost zájemci, který podá vyšší nabídku než je inzerovaná kupní cena.

Budeme se těšit na osobní setkání. Zavolejte co nejdříve našemu makléři, 721 828 567. Zodpoví Vaše dotazy a naplánuje s Vámi prohlídku.

 

Cena: 3.990.000,- Kč

 

Moje další inzeráty naleznete ZDE

Fotogalerie

David Kazda

V oblasti nemovitostí se pohybuji od roku 2015. Předchozí studium a pracovní zkušenost ze stavebního úřadu mi daly dostatečnou průpravu, abych svoji práci pro Vás odváděl s největší možnou odborností.

Mojí specializací na Univerzitě Palackého v Olomouci byla Regionální geografie. Každé území má svoje specifika. Moje znalosti z hydrologie, pedologie, dopravy, územního plánování a jiných dílčích geografických věd mi umožňují poznat nemovitost a jejich okolí mnohem více do hloubky. 

Po škole jsem zamířil na Krajský úřad Středočeského kraje na Odbor územního plánování, kde jsem získal cenné zkušenosti ze stavebního práva, které považuji za svojí velkou přednost. Před prodejem je někdy třeba uhladit některé nedostatky a vyklepat pomyslné "kostlivce ze skříně". Mít veškerou dokumentaci v pořádku je obrovským plusem při jednání s kupujícími. Od roku 2017 spolupracuji s realitní kanceláří Tillit
s. r. o.
, pod jejíž značkou působím jako nezávislý makléř.

Během své praxe v realitách jsem se naučil, že důležitými vlastnostmi jsou zodpovědnost a důslednost. Proto jakýkoli krok, ať už jde o přípravu inzerce nebo kupní smlouvy, kontroluji několikrát. Protože mi není cizí ani obyčejná řemeslná práce, kdy obléknu montérky a věnuji se domácímu kutiltsví, zvolil jsem si motto: "Dvakrát měř, jednou řež" Je třeba všechno nejdříve odpracovat hlavou, řádně se připravit a naplánovat postup.

Proč vznikly tyto stránky?

Když si objednávám u někohu službu, chci vždy vědět, s kým mám tu čest. Tento web jsem tedy vytvořil, abych budoucím klientům ukázal jak svojí praci tak profesní historii. Realitní činnost je především a grafické gramotnosti a právních znalostech. Sám o sobě mohu prohlásit, že mi obě uvedené oblasti nejsou cizí. Zkušeností už jsem nasbíral ve svém pracovním životě dost. Jsem připraven udělat pro Vás maximum.   Pokud jste dočetli až sem, patří Vám moje velké poděkování.


David Kazda

Kontaktní formulář